Fotomagnet | www.fotomagnet.net

Benzersiz ve kişisel bir hediye arıyorsanız, Fotomagnet’ten başkasını aramayın. Yüksek kaliteli mıknatıslı fotoğraf baskımızla, sevdiklerinize değer vereceğinden emin oldukları türünün tek örneği bir hediye oluşturabilirsiniz. Fotomagnet, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli baskı boyutları ve kaplamalar sunar, böylece her durum için mükemmel hediyeyi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, mıknatıslarınıza kişisel bir dokunuş katabilmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli etiket etiket seçeneklerimiz var. Peki, ne bekliyorsun? Fotomagnet ile bugün benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir hediye yaratın!

Fotomagnet nedir?

Fotomagnet, kendi fotoğraflarınızla özel mıknatıslar oluşturmanıza olanak tanıyan kişiselleştirilmiş bir manyetik fotoğraf baskı hizmetidir. Fotomagnet ile eviniz veya ofisiniz için mükemmel mıknatısı oluşturmak için çeşitli boyut ve şekillerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca mıknatıslarınıza metin veya logo ekleyerek onları daha da benzersiz hale getirebilirsiniz.

Fotomagnet Ürünlerinin Farklı Türleri

 • Fotomagnet, özel fotoğraf mıknatısları ve çıkartma etiketleri sunan bir şirkettir. Fotomagnet’in sunduğu dört farklı ürün türü vardır: fotoğraf mıknatısları, araba mıknatısları, buzdolabı mıknatısları ve dizüstü bilgisayar çıkartmaları.
 • Fotoğraf Mıknatısları: Fotoğraf mıknatısları, buzdolabınızı, dolabınızı süslemek için kullanılabilecek özel baskılı mıknatıslardır. veya başka bir metal yüzey. Çeşitli boyut ve şekillerde mevcutturlar ve üzerlerine basılmak üzere kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.
 • Araba Mıknatısları: Araba mıknatısları, fotoğraf mıknatıslarının daha büyük versiyonlarıdır ve fotoğraflarınızı süslemek için kullanılabilir. arabanın dış. Ayrıca çeşitli boyut ve şekillerde mevcutturlar ve üzerlerine basılmak üzere kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.
 • Buzdolabı Mıknatısları: Buzdolabı mıknatısları, fotoğraf mıknatıslarına benzer, ancak özellikle üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. buzdolapları. Çeşitli boyut ve şekillerde mevcutturlar ve üzerlerine basılmak üzere kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.
 • Dizüstü Bilgisayar Çıkartmaları: Dizüstü bilgisayar çıkartmaları, dizüstü bilgisayarınızı süslemek için kullanılabilecek özel olarak basılmış çıkartmalardır. Çeşitli boyut ve şekillerde mevcutturlar ve üzerlerine basılmak üzere kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

Fotomagnet’in Artıları ve Eksileri

Fotoğraf yazdırma söz konusu olduğunda, birçok farklı seçenek mevcuttur. Fotomagnet, fotoğraflarınızı mıknatıslara yazdırmanızı sağlayan bir seçenektir. Bu, fotoğraflarınızı sergilemek için harika bir yol olabilir, ancak kararınızı vermeden önce bilmeniz gereken bazı potansiyel dezavantajlar da vardır.

PROS:

 1. Fotomagnet kullanmanın en büyük avantajlarından biri, çok uygun maliyetli olabilmesidir. Fotoğraflarınızı mıknatıslara basmanın fiyatını kanvas baskılar veya geleneksel fotoğraf baskıları gibi diğer yöntemlerle karşılaştırırsanız, Fotomagnet’in genellikle çok daha ucuz olduğunu görürsünüz.
 2.  Bu yöntemin bir diğer avantajı da yapılmasının çok kolay olmasıdır. Sadece fotoğrafınızı web sitesine yükleyin ve ardından istediğiniz mıknatısların boyutunu ve miktarını seçin. Tüm süreç sadece birkaç dakika sürer ve çok basittir.
 3.  Mıknatıslar da çok yönlüdür. Buzdolabınızı, dolabınızı veya diğer metal yüzeylerinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, düğünler veya partiler gibi etkinlikler için hediye vermek veya güncel kartlar olarak göndermek için de harikadırlar.EKSİLERİ:
 4. 1. Fotomagnet’in olası bir dezavantajı, baskı kalitesinin kanvas baskı gibi diğer yöntemler kadar yüksek olmayabilmesidir. Yüksek kaliteli bir baskı arıyorsanız Fotomagnet sizin için en iyi seçenek olmayabilir.

Sonuç

Fotomagnet, yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş fotoğraf mıknatısları sağlayan harika bir şirkettir. Hizmetlerini geçmişte kullandım ve sonuçlardan son derece memnun kaldım. Sadece benzersiz hediyeler yaratmanın kolay bir yolunu sağlamakla kalmıyorlar, aynı zamanda müşteri hizmetleri mükemmel ve fiyatlar çok makul. Benzersiz bir hediye veya promosyon ürünü arayan herkese Fotomagnet’i şiddetle tavsiye ederim.

sık sorulan soru

 • Fotomagnet nasıl çalışır?

  Fotomagnet, kendi fotoğraflarınızdan özel mıknatıslar oluşturmanıza olanak sağlayan bir hizmettir. Kullanmak istediğiniz fotoğrafı yükleyin, mıknatısın boyutunu ve şeklini seçin ve ardından siparişinizi verin. Mıknatıslarınız 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 • Mıknatısların boyutları nedir?

  Mıknatısların boyutları seçtiğiniz boyut ve şekle göre değişir. En büyük seçenek 9x9cm ve en küçük seçenek 5x5cm’dir.

 • İstediğim fotoğrafı kullanabilir miyim?

  Evet! Dijital formatta olduğu sürece istediğiniz fotoğrafı kullanabilirsiniz. Fiziksel fotoğrafları kabul etmiyoruz.<pMı arıyorsun Fotomagnet?, Onun resmi web sitesi www.fotomagnet.net. hakkında daha fazla bilgi için Fotomagnet aşağıdaki kılavuzu okuyun. Fotomagnet: Kişiye Özel Magnet Fotoğraf Baskı | Sticker Etiket …

https://www.fotomagnet.net/
Fotomagnet, doğum günü magnet afiş poster, temalı parti süsleri, açacak magnet, Online tasarla, ücretsiz kargo.

Fotomagnet Mıknatıslı Fotoğraf Baskı – Kedi7

https://www.kedi7.com/Fotomagnet-Miknatisli-Fotograf-Baski-ul36.html
Fotoğraf Baskı, pola kart, fotoğraf çıkartma, anı çerçevesi, Fotomagnet Yaşgünü magnetli ürünler … Online tasarla, fotoğraflı hediye fikirleri, foto magnet.

Kişiye Özel 27 adet Fotomagnet Set – ÇiçekSepeti

https://www.ciceksepeti.com/kisiye-ozel-27-adet-fotomagnet-set-kc7768096
Magnet kişiye özel foto magnet : Buzdolaplarınızda veya Metal yüzeylerde kullanabileceğiniz Fotomagnetlerimiz 270 gr Özel Parlak Fotoğraf kağıda …

Fotomagnet – Home | Facebook

https://www.facebook.com/fotomagnet/
FOTOMAGNET.NET. Online Fotoğraf Baskı Fotokart ve Polakart | Kişiye Özel Magnet Fotoğraf Baskı | Sticker Etiket Baskısı | Poster | Temalı Parti Süsleri …

Fotomagnet.net – Şikayetvar

https://www.sikayetvar.com/fotomagnetnet
Fotomagnet.net şikayet, iletişim, Fotomagnet.net yorumları ve müşteri hizmetleri şikayetleri için tıklayın! Fotomagnet.net için yazılan tüm şikayet ve …

Digitalmagnet.net | Kişiye Özel Fotomagnet Baskısı …

https://www.digitalmagnet.net/
Doğum günü magnetleri, fotoğraf baskı, magnet açacak, digitalmagnet, sticker, afiş poster, fotomagnet, digital magnet ücretsiz ertesi iş günü kargo.

Fotomagnet4K – Online Digital Market

https://fotomagnet4k.com/
Fotomagnet / 20 Adet. 74,99 ₺. Buzdolabınızı en özel anlarınızla süsleyin. Parlak renkler ve uzun ömürlü hemen sipariş vermek için tasarıma başlayın.

20 adet FotoMagnet Mıknatıslı Fotoğraf Magnetli Foto – N11

https://urun.n11.com/fotografcilik-ve-fotograf/20-adet-fotomagnet-miknatisli-fotograf-magnetli-foto-P428844175
20 adet 5×7.5 cm foto magnet. Ya da mıknatıslı fotograf. buzdolabına tamamen yapışır ve asla düşmez. Net, parlak ve dolgun baskı yapılır. Mukavva gibi kalın …

Foto Magnet – Netbaski.com

https://www.netbaski.com/foto-magnet
Foto Magnet hizmetimiz ile fotoğrafınızı kolayca yükleyerek foto magnetinizi oluşturabilirsiniz. Sevdikleriniz ve anılarınız her yerde sizinle olur.

Resimlimagnet Fotoğraf Baskı kapıda ödeme, Resimlimagnet …

https://resimlimagnet.com/
Fotoğraf Baskı, fotomagnet, Fotoğraflı poster, Anı çerçevesi, Fotokart, Polakart, Ahşap Tablo, foto çıkartma.

Fotomagnet (@fotomagnetci) • Instagram photos and videos

https://www.instagram.com/fotomagnetci/
Fotomagnet. Shopping & retail. Magnet Tablo Telefon Kılıfı Ahşap Saat Kapıda Ödeme Mevcut Eft/Havalede Ücretsiz Kargo 05522703413

DirektAl Mıknatıs Tutmayan Yüzeylere Yapışkanlı …

https://www.hepsiburada.com/direktal-miknatis-tutmayan-yuzeylere-yapiskanli-fotomagnet-20-x-30-cm-2-li-pm-HBC000005PP36
DirektAl Mıknatıs Tutmayan Yüzeylere Yapışkanlı Fotomagnet en iyi fiyatla Hepsiburada’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, …

Resimli Magnet | Foto Magnet | Kişiye Özel Fotoğraflı …

https://www.baskiyapiyoruz.com/foto-magnet
İstediğin Foto Magnet boyutunu Seç fotoğraflarını Yükle 3. Kargo ve Ödeme yöntemini belirle adres bilgilerini yaz sipariş işlemin Tamam 🙂 …

Yorum yapın