Idk Ne Demek | eksisozluk.com

Mı arıyorsun Idk Ne Demek?, Onun resmi web sitesi eksisozluk.com. hakkında daha fazla bilgi için Idk Ne Demek aşağıdaki kılavuzu okuyun.

idk – ekşi sözlük

https://eksisozluk.com/idk–842979
… çalmışlar” tarzı bir esprisi yapılır. adam sorar idk ne demek diye karşı tarafta i don’t know der, işte böyle espriler, şakalar, komiklikler falan.

Idk ne demek? – Teknolojik Anneler

https://teknolojikanneler.com/idk-ne-demek/
31 Mar 2020 — Idk ne demek? IDK kısaltması,İngilizce “I don’t know” cümlesinin ilk harflerinden oluşur; anlamı ‘Bilmiyorum’dur. LOL ne demek, LMAO …

idk – Türkçe İngilizce Sözlük – Tureng Dictionary

https://tureng.com/tr/turkce-ingilizce/idk
İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. ne demek.

Chat kısaltmalarından IDK ne demek?… – Kısaltmalar Sözlüğü

https://www.facebook.com/Kisaltmalar.Sozlugu/posts/chat-k%C4%B1saltmalar%C4%B1ndan-idk-ne-demek-var-m%C4%B1-bilenler-acaba-idk-olarak-da-yaz%C4%B1labil/481047841908308/
11 Ağu 2012 — Chat kısaltmalarından IDK ne demek? Var mı bilenler acaba?? idk olarak da yazılabilir. Kısaltmalar Sözlüğü, profile picture.

IDK | Cambridge İngilizce Sözlüğü'ndeki anlamı

https://dictionary.cambridge.org/tr/s%C3%B6zl%C3%BCk/ingilizce/idk
3 gün önce — idk anlam, tanım, idk nedir: 1. abbreviation for I don’t know: used for example on social media and in text messages 2…

IDK Kısaltması – Ne Demek – Açılımı – Anlamı – Nedir

http://www.kisaltmalar.net/idk.html
IDK Türkçe, İngilizce ve Almancada ne demek? IDK anlamı nedir? IDK açılımı Kısaltmalar Sözlüğünde. What does IDK stand for?

ıdk – Sesli Sözlük

https://www.seslisozluk.net/%C4%B1dk-nedir-ne-demek/
ıdk. listen to the pronunciation of ıdk. İngilizce – İngilizce. ıdk teriminin İngilizce İngilizce sözlükte anlamı. İlgili Terimler. IDK · I don’t know.

Sosyal Medyada En Çok Kullanılan İngilizce Kısaltmalar ve …

https://www.wse.com.tr/blog/sosyal-medyada-en-cok-kullanilan-ingilizce-kisaltmalar-ve-anlamlari/
27 Haz 2019 — IDK Ne Demek? “I don’t know” cümlesini oluşturan kelimelerin baş harflerinden meydana gelen bu kısaltma “Bilmiyorum” anlamına geliyor.

idk nedir?Idk açılımı ne demek? – TrendlerListesi

https://www.trendlerlistesi.com/idk-nedir-acilimi/
25 Ara 2019 — IDK nedir. Idk İngilizce “I don’t know” cümlesinin karşılığıdır. Türkçe anlamına baktığımızda “Bilmiyorum” anlamı çıkıyor.

Idk açılımı | Gs nin açılımı

https://seka.abordajepacientefumador.es/tr-tr/6acb026d0b3bf7cc
İngilizcedeki Dilinde Kullanılan Kısaltmalar Ve Açılımları Şerife idk ne demek biliyor musun İngilizce bir şey galiba. Chat kısaltmalarından IDK ne demek?

Günlük Hayatta, İnternette Sıkça Karşılaştığımız İngilizce …

https://onedio.com/haber/gunluk-hayatta-internette-sikca-karsilastigimiz-ingilizce-kisaltmalarin-anlamlarini-ogrenmeye-ne-dersiniz-907579
4 Haz 2020 — Bilgi aktarımından sonra ‘haberin olsun’ demek için bizde de kullanılan bir kısaltma. 5. IDK, “bilmiyorum” anlamına geliyor.

“IDK” ne anlama geliyor ve nasıl kullanıyorsunuz? – Tremplin …

https://www.tremplin-numerique.org/tr/que-signifie-idk-et-comment-lutilisez-vous
Anlamı ve semantiği aynı kaldı, ancak zamanla bazı varyasyonlar ortaya çıktı. “IDEK” ve diğer varyantlar. Mesajlaşma platformlarında yaygın olan birkaç IDK …

IDK Ne Demek? Anlamı Nedir? – Oyunun Extra Hali – OyunExtra

https://oyunextra.com/idk-ne-demek-anlami-nedir/
19 Şub 2022 — Oynadığınız online oyunlarda karşılaştığınız bazı terimleri oyuncu sözlüğümüzde paylaşmaya devam ediyoruz. Konuşmada birisi “idk” yazdıysa …

Yorum yapın