Kullanım Şartları

1. Şartlar

oturumgirisi.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Şartları ve Koşullarına bağlı kalmayı ve yürürlükteki yerel yasalarla yapılan anlaşmadan sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan

oturumgirisi.com Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • materyalleri değiştirin veya kopyalayın;
  • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık teşhir için kullanmak;
  • oturumgirisi.com’un Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılımda tersine mühendislik girişiminde bulunma;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya malzemeleri başka bir sunucuda “yansıtmak”.

Bu, oturumgirisi.com’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve basılı veya elektronik formatta olsun, elinizdeki indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. Sorumluluk Reddi

oturumgirisi.com Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanır. oturumgirisi.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri reddeder. Ayrıca, oturumgirisi.com, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu tür materyaller veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir site ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

oturumgirisi.com veya tedarikçileri, oturumgirisi.com Web Sitesinde yer alan materyallerin kullanılmasından veya kullanılamamasından doğabilecek hiçbir zarardan, oturumgirisi.com veya bu Web Sitesinin yetkili temsilcisine bilgi verilmiş olsa dahi sorumlu tutulamaz. , sözlü veya yazılı olarak, bu tür bir hasarın olasılığı. Bazı yargı yetki alanları, zımni garantilere veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermemektedir, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

oturumgirisi.com Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. oturumgirisi.com, bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. oturumgirisi.com, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. oturumgirisi.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmaz.

6. Bağlantılar

oturumgirisi.com, Web Sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin oturumgirisi.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantı verilen herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

oturumgirisi.com, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartları ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun

oturumgirisi.com’un Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.